درباره استاد:

مهندس مهدی جوادی، مدرس و مشاور حرفه‌ای تهیه اسناد مناقصه – مشارکت در برگزاری بیش از 500 مناقصه و عقد بیش از 300 قرارداد پیمانکاری – عضو کمیته های فنی و بازرگانی متعدد جهت ارزیابی کیفی و مالی – دانش آموخته مهندسی مکانیک

آدرس ایمیل

[email protected]

صفحه اینستاگرام

[email protected]

شماره تماس

02142057

تلگرام

[email protected]

بیوگرافی

مایکل مایکل دارای مدرک کارشناسی ارشد در تئاتر و دکترای تئاتر استودیو ترافالگار از دانشگاه لندن است. او یک معلم مدارک مقدماتی مبارزه با BASSC است، یک مربی مبارزه برای مرحله مقدماتی و دارای یک کمربند سیاه در آیکیدو است. مایکل برای بسیاری از شرکت های تئاتر از جمله: درخت نارنجی، استفان جوزف تئاتر، سلطنتی و Derngate، Crucible Theatre، Graeae کار کرده است.
او چندین نمایش را برای شرق 15 کارگردانی کرده است – از جمله نخست وزیر مارتین لینچ و همچنین کارهای متعددی را برای اسلحه های سلطنتی در برج لندن انجام داده است. او برای بازیگر فیلم The Roundabout و Assistant Fight Arranger برای این ویژگی، Faintheart بود. در آنچه احساس می کند زندگی گذشته است، او در Conquest، سریال برای کانال تاریخی اجرا کرد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.